Телевізор SAMSUNG QE55S90F
Телевізор SAMSUNG QE55S90F
Телевізор SAMSUNG QE55S90F - фото 1
Бренд
Samsung
Гарантія
12 місяців від магазину
Всі характеристики
Телевізор SAMSUNG QE55S90F
0
Код: ST-111822
В наявності
Товари тижня
Лише до 15 травня
Доставка в
Разом дешевше
1/10
Телевізор SAMSUNG QE55S90F
Телевізор SAMSUNG QE55S90F
Кронштейн КВАДО К-166
Кронштейн КВАДО К-166
Телевізор SAMSUNG QE55S90F
Телевізор SAMSUNG QE55S90F
Кронштейн КВАДО К-66
Кронштейн КВАДО К-66
Телевізор SAMSUNG QE55S90F
Телевізор SAMSUNG QE55S90F
Телевізор SAMSUNG QE55S90F
Телевізор SAMSUNG QE55S90F
Кронштейн КВАДО К-351
Кронштейн КВАДО К-351
Телевізор SAMSUNG QE55S90F
Телевізор SAMSUNG QE55S90F
Кронштейн КВАДО К-151
Кронштейн КВАДО К-151
Телевізор SAMSUNG QE55S90F
Телевізор SAMSUNG QE55S90F
Кронштейн КВАДО К-51
Кронштейн КВАДО К-51
Телевізор SAMSUNG QE55S90F
Телевізор SAMSUNG QE55S90F
Кронштейн КВАДО К-68
Кронштейн КВАДО К-68
Телевізор SAMSUNG QE55S90F
Телевізор SAMSUNG QE55S90F
Кронштейн КВАДО К-53
Кронштейн КВАДО К-53
Телевізор SAMSUNG QE55S90F
Телевізор SAMSUNG QE55S90F
Кронштейн КВАДО К-256
Кронштейн КВАДО К-256
Телевізор SAMSUNG QE55S90F
Телевізор SAMSUNG QE55S90F
Кронштейн КВАДО К-253
Кронштейн КВАДО К-253
1/10
Оплата
  • Оплата при отриманні готівкою
  • Оплата карткою у магазині (+5%)
  • Оплата онлайн
  • Оплата в кредит
Гарантія
  • 12 місяців від магазину
Характеристики
  • Габарити
    • 1225x709x40 мм
    Вага
    • 17.3 (з підставкою)
    Кріплення на стіну
    • 300 х 200 мм
    Габарити з підставкою
    • 1225x774x265 мм
    Колір рамки
    • Чорний
  • Бренд
  • Комплектація
    • Телевізор
    • , Кабель
    • , Пульт Ду
    • , Інструкція
    • , Гарантія
    Особливості
    • Можливість настінного кріплення
  • Тип екрану
    • OLED
    Частота розгортки, Гц
    • 100
    Роздільна здатність екрану
    • 3840 x 2160 (4K UHD)
    Діагональ екрану
    • 55"
  • Операційна система
    • Tizen
    Звукова система
    • 40 Вт