Зарядний пристрій на сонячній батареї EcoFlow 400W Solar Panel (SOLAR400W)
Зарядний пристрій на сонячній батареї EcoFlow 400W Solar Panel (SOLAR400W) - фото 1
Зарядний пристрій на сонячній батареї EcoFlow 400W Solar Panel (SOLAR400W) - фото 2
Зарядний пристрій на сонячній батареї EcoFlow 400W Solar Panel (SOLAR400W) - фото 3
Бренд
EcoFlow
Категорія товарів
Зарядні пристрої
Гарантія
3 місяці від магазину
Всі характеристики
Код: ST-8167
Немає в наявності
Доставка в
Оплата
  • Оплата при отриманні готівкою
  • Оплата карткою у магазині (+5%)
  • Оплата онлайн
  • Оплата в кредит
Гарантія
  • 3 місяці від магазину
Характеристики
  • Бренд
    • EcoFlow
    Категорія товарів
    • Зарядні пристрої
  • Вага
    • 16
    Габарити (ВхШхГ)
    • 106.8 х 239 х 2.4 см
  • З'єднання
    • MC4
    Струм
    • 11А
    Ефективність
    • 22,40%
    Максимальна потужність
    • 400 Вт