Зарядний пристрій на сонячній батареї EcoFlow 220W Solar Panel (SOLAR220W)
Зарядний пристрій на сонячній батареї EcoFlow 220W Solar Panel (SOLAR220W) - фото 1
Зарядний пристрій на сонячній батареї EcoFlow 220W Solar Panel (SOLAR220W) - фото 2
Зарядний пристрій на сонячній батареї EcoFlow 220W Solar Panel (SOLAR220W) - фото 3
Бренд
EcoFlow
Категорія товарів
Зарядні пристрої
Гарантія
3 місяці від магазину
Всі характеристики
Код: ST-8005
Немає в наявності
Доставка в
Оплата
  • Оплата при отриманні готівкою
  • Оплата карткою у магазині (+5%)
  • Оплата онлайн
  • Оплата в кредит
Гарантія
  • 3 місяці від магазину
Характеристики
  • Бренд
    • EcoFlow
    Категорія товарів
    • Зарядні пристрої
  • Вага
    • 9.5
    Габарити (ВхШхГ)
    • 820 х 1830 х 25 мм
  • Максимальна потужність
    • 375 Вт
    Ефективність
    • 22-23%
    З'єднання
    • MC4
    Струм
    • 13А