Зарядний пристрій на сонячній батареї EcoFlow 160W Solar Panel (EFSOLAR160W)
Зарядний пристрій на сонячній батареї EcoFlow 160W Solar Panel (EFSOLAR160W) - фото 1
Бренд
EcoFlow
Категорія товарів
Зарядні пристрої
Гарантія
3 місяці від магазину
Всі характеристики
Код: ST-7964
Немає в наявності
Доставка в
Оплата
  • Оплата при отриманні готівкою
  • Оплата карткою у магазині (+5%)
  • Оплата онлайн
  • Оплата в кредит
Гарантія
  • 3 місяці від магазину
Характеристики
  • Бренд
    • EcoFlow
    Категорія товарів
    • Зарядні пристрої
  • Вага
    • 5
    Габарити (ВхШхГ)
    • 68 x 157 x 2.4 см
  • Максимальна потужність
    • 160 Вт
    Номінальна потужність
    З'єднання
    • MC4
    Струм
    • 8.8А
    Ефективність
    • 21%~22%