Телевізор UD 24EHA4210
Телевізор UD 24EHA4210
Телевізор UD 24EHA4210 - фото 1
Телевізор UD 24EHA4210 - фото 2
Телевізор UD 24EHA4210 - фото 3
Телевізор UD 24EHA4210 - фото 4
Телевізор UD 24EHA4210 - фото 5
Бренд
UD
Категорія товарів
Телевізор
Гарантія
24 місяці від виробника
Всі характеристики
Телевізор UD 24EHA4210
0
Код: ST-129177
В наявності
Доставка в
Оплата
  • Оплата при отриманні готівкою
  • Оплата карткою у магазині (+5%)
  • Оплата онлайн
  • Оплата в кредит
Гарантія
  • 24 місяці від виробника
Характеристики
  • Бренд
    • UD
    Категорія товарів
    • Телевізор
  • Комплектація
    • Телевізор
    • , Кабель
    • , Пульт ДК
    • , Інструкція
    • , Гарантія
    Особливості
    • Можливість настінного кріплення
  • Тип екрану
    • LED
    Частота розгортки, Гц
    • 60
    Роздільна здатність екрану
    • 1366 х 768 (WXGA)
    Діагональ екрану
    • 24"
  • Вага
    • 2.2
    • , 2.9 (з підставкою)
    Габарити (ВхШхГ)
    • 332 x 553 x 61 мм
    Кріплення на стіну
    • 100 x 100
    Габарити з підставкою
    • 367 x 553 x 166 мм
    Колір рамки
    • Чорний
  • Операційна система
    • Без ОС
    Звукова система
    • 10 Вт
    Тип тюнера
    • DVB-C
    • , DVB-T
    • , DVB-T2
    • , DVB-S2
    • , Аналоговий
  • Роз'єми
    • USB
    • , Композитний
    • , HDMI
    • , S/PDIF
    • , 3.5 мм
    • , PCMCIA
  • Бездротові можливості
    • Ні
  • Потужність споживання електроенергії, Вт
    • 55 Вт