Телевізор Samsung QE65QN80FAUXUA
Телевізор Samsung QE65QN80FAUXUA - фото 1
Телевізор Samsung QE65QN80FAUXUA - фото 2
Телевізор Samsung QE65QN80FAUXUA - фото 3
Телевізор Samsung QE65QN80FAUXUA - фото 4
Телевізор Samsung QE65QN80FAUXUA - фото 5
Бренд
Samsung
Категорія товарів
Телевізор
Гарантія
12 місяців від виробника
Всі характеристики
0
Код: ST-104182
В наявності
Доставка в
Разом дешевше
1/8
Кронштейн КВАДО К-166
Кронштейн КВАДО К-166
Кронштейн КВАДО К-66
Кронштейн КВАДО К-66
Кронштейн КВАДО К-51
Кронштейн КВАДО К-51
Кронштейн КВАДО К-67
Кронштейн КВАДО К-67
Кронштейн КВАДО К-68
Кронштейн КВАДО К-68
Кронштейн КВАДО К-53
Кронштейн КВАДО К-53
Кронштейн КВАДО К-256
Кронштейн КВАДО К-256
Кронштейн КВАДО К-253
Кронштейн КВАДО К-253
1/8
Оплата
  • Оплата при отриманні готівкою
  • Оплата карткою у магазині (+5%)
  • Оплата онлайн
  • Оплата в кредит
Гарантія
  • 12 місяців від виробника
Характеристики
  • Клас енергоспоживання
    • E new (A+)
  • Бренд
    Категорія товарів
    • Телевізор
  • Комплектація
    • Телевізор
    • , Кабель
    • , Пульт ДК
    • , Інструкція
    • , Гарантія
    Особливості
    • Можливість настінного кріплення
    • , VRR
  • Тип екрану
    • QLED
    Частота розгортки, Гц
    • 100
    Роздільна здатність екрану
    • 3840 x 2160 (4K UHD)
    Діагональ екрану
    • 65"
  • Вага
    • 22.7
    • , 23.7 (з підставкою)
    Габарити (ВхШхГ)
    • 829.3 х 1446.5 x 46.6 мм
    Кріплення на стіну
    • 400 x 300
    Габарити з підставкою
    • 886.3 х 1446.5 x 279.4 мм
    Колір рамки
    • Чорний
  • Операційна система
    • Tizen
    Звукова система
    • 30 Вт
    Тип тюнера
    • DVB-C
    • , DVB-S2
    • , DVB-T2
    • , Аналоговий
  • Роз'єми
    • USB
    • , LAN
    • , HDMI
    • , S/PDIF
    • , PCMCIA
    • , 3.5 мм