Телевізор LG OLED55C54LA
Телевізор LG OLED55C54LA
Телевізор LG OLED55C54LA - фото 1
Телевізор LG OLED55C54LA - фото 2
Телевізор LG OLED55C54LA - фото 3
Телевізор LG OLED55C54LA - фото 4
Телевізор LG OLED55C54LA - фото 5
Бренд
LG
Категорія товарів
Телевізор
Гарантія
12 місяців від виробника
Всі характеристики
Телевізор LG OLED55C54LA
0
Код: ST-102479
В наявності
Доставка в
Разом дешевше
1/10
Телевізор LG OLED55C54LA
Телевізор LG OLED55C54LA
Кронштейн КВАДО К-166
Кронштейн КВАДО К-166
Телевізор LG OLED55C54LA
Телевізор LG OLED55C54LA
Кронштейн КВАДО К-66
Кронштейн КВАДО К-66
Телевізор LG OLED55C54LA
Телевізор LG OLED55C54LA
Телевізор LG OLED55C54LA
Телевізор LG OLED55C54LA
Кронштейн КВАДО К-351
Кронштейн КВАДО К-351
Телевізор LG OLED55C54LA
Телевізор LG OLED55C54LA
Кронштейн КВАДО К-151
Кронштейн КВАДО К-151
Телевізор LG OLED55C54LA
Телевізор LG OLED55C54LA
Кронштейн КВАДО К-51
Кронштейн КВАДО К-51
Телевізор LG OLED55C54LA
Телевізор LG OLED55C54LA
Кронштейн КВАДО К-68
Кронштейн КВАДО К-68
Телевізор LG OLED55C54LA
Телевізор LG OLED55C54LA
Кронштейн КВАДО К-53
Кронштейн КВАДО К-53
Телевізор LG OLED55C54LA
Телевізор LG OLED55C54LA
Кронштейн КВАДО К-256
Кронштейн КВАДО К-256
Телевізор LG OLED55C54LA
Телевізор LG OLED55C54LA
Кронштейн КВАДО К-253
Кронштейн КВАДО К-253
1/10
Оплата
  • Оплата при отриманні готівкою
  • Оплата карткою у магазині (+5%)
  • Оплата онлайн
  • Оплата в кредит
Гарантія
  • 12 місяців від виробника
Характеристики
  • Клас енергоспоживання
    • F new (A, B)
  • Бренд
    Категорія товарів
    • Телевізор
  • Комплектація
    • Телевізор
    • , Кабель
    • , Пульт ДК
    • , Інструкція
    • , Гарантія
    Особливості
    • Можливість настінного кріплення
    • , VRR
  • Тип екрану
    • OLED
    Частота розгортки, Гц
    • 144
    Роздільна здатність екрану
    • 3840 x 2160 (4K UHD)
    Діагональ екрану
    • 55"
  • Вага
    • 14.1
    • , 16 (з підставкою)
    Габарити (ВхШхГ)
    • 703 х 1222 x 45.1 мм
    Кріплення на стіну
    • 300 x 200
    Габарити з підставкою
    • 757 х 1222 x 230 мм
    Колір рамки
    • Чорний
  • Операційна система
    • WebOS
    Звукова система
    • 40 Вт