Сонячна панель Longi LR5-66HTH-535M
Сонячна панель Longi LR5-66HTH-535M - фото 1
Сонячна панель Longi LR5-66HTH-535M - фото 2
Сонячна панель Longi LR5-66HTH-535M - фото 3
Сонячна панель Longi LR5-66HTH-535M - фото 4
Сонячна панель Longi LR5-66HTH-535M - фото 5
Бренд
Longi
Категорія товарів
Сонячна панель
Всі характеристики
0
Код: ST-72238
Немає в наявності
Доставка в
Оплата
  • Оплата при отриманні готівкою
  • Оплата карткою у магазині (+5%)
  • Оплата онлайн
  • Оплата в кредит
Характеристики
  • Бренд
    • Longi
    Категорія товарів
    • Сонячна панель
  • Номінальна потужність
    Ефективність
    • 22.3 %
    Струм
    • 13.25 А
  • Роз'єми
    • MC4
  • Вага
    • 26 кг
    Габарити (ВхШхГ)
    • 2094 х 1134 х 35 мм
  • ККД модуля, %
    • 22.6 %
    Кількість комірок, шт
    • 132
Про товар
Монокристалічна сонячна панель потужністю 535 Вт; ефективність 22.3%; напруга холостого ходу 48.72 В; струм короткого замикання 14.07 А; напруга за макс. потужності 40.38 В; струм за макс. потужності 13.25 А; макс. напруга у системі 1500 В; кількість фотоелементів 132 (6х22); вихідний роз’єм для підключення MC4; клас захисту IP68; робоча температура -40°C~+85°C; розмір 2094 / 1134 / 35 мм; вага 26 кг