Телевізор Samsung MRE115MR95FXUA
Телевізор Samsung MRE115MR95FXUA - фото 1
Телевізор Samsung MRE115MR95FXUA - фото 2
Телевізор Samsung MRE115MR95FXUA - фото 3
Телевізор Samsung MRE115MR95FXUA - фото 4
Телевізор Samsung MRE115MR95FXUA - фото 5
Категорія товарів
Телевізор
Бренд
Samsung
Гарантія
12 місяців від виробника
Всі характеристики
0
Код: ST-146261
В наявності
Доставка в
Оплата
  • Оплата при отриманні готівкою
  • Оплата карткою у магазині (+5%)
  • Оплата онлайн
  • Оплата в кредит
Гарантія
  • 12 місяців від виробника
Характеристики
  • Особливості
    • Режим картина
    • , Можливість настінного кріплення
    • , VRR
    • , Пульт указка
    Комплектація
    • Телевізор
    • , Кабель
    • , Пульт ДК
    • , Інструкція
    • , Гарантія
  • Категорія товарів
    • Телевізор
    Бренд
  • Вага
    • 88
    • , 90.5 (з підставкою)
    Габарити (ВхШхГ)
    • 1478 х 2570.4 x 35.7 мм
    Габарити з підставкою
    • 1534 х 2570.4 x 468.1 мм
    Колір рамки
    • Сріблястий
    Кріплення на стіну
    • 1000 х 600
  • Операційна система
    • Tizen
    Звукова система
    • 70 Вт
    Тип тюнера
    • DVB-C
    • , DVB-S2
    • , DVB-T2
    • , Аналоговий
  • Бездротові можливості
    • Wi-Fi
    • , Bluetooth
  • Клас енергоспоживання
    • D new (A++)
  • Діагональ екрану
    • 115"
    Роздільна здатність екрану
    • 3840 x 2160 (4K UHD)
    Частота розгортки, Гц
    • 144
  • Роз'єми
    • USB
    • , LAN
    • , HDMI
    • , S/PDIF
    • , PCMCIA
  • Потужність споживання електроенергії, Вт
    • 228 Вт