Телевізор LG OLED48C5 Europe
Телевізор LG OLED48C5 Europe
Телевізор LG OLED48C5 Europe - фото 1
Телевізор LG OLED48C5 Europe - фото 2
Телевізор LG OLED48C5 Europe - фото 3
Телевізор LG OLED48C5 Europe - фото 4
Телевізор LG OLED48C5 Europe - фото 5
Бренд
LG
Категорія товарів
Телевізор
Гарантія
12 місяців від магазину
Всі характеристики
Телевізор LG OLED48C5 Europe
0
Код: ST-111923
В наявності
Доставка в
Оплата
  • Оплата при отриманні готівкою
  • Оплата карткою у магазині (+5%)
  • Оплата онлайн
  • Оплата в кредит
Гарантія
  • 12 місяців від магазину
Характеристики
  • Бренд
    • LG
    Категорія товарів
    • Телевізор
  • Комплектація
    • Телевізор
    • , Кабель
    • , Пульт ДК
    • , Інструкція
    • , Гарантія
    Особливості
    • Можливість настінного кріплення
  • Вага
    • 14.9
    • , 16.8 (з підставкою)
    Габарити (ВхШхГ)
    • 618 х 1071 x 46.9 мм
    Габарити з підставкою
    • 675 х 1071 х 230 мм
    Колір рамки
    • Чорний
    Кріплення на стіну
    • 300 x 200
  • Операційна система
    • WebOS
    Звукова система
    • 40 Вт
    Тип тюнера
    • DVB-C
    • , DVB-S2
    • , DVB-T
    • , DVB-T2
    • , Аналоговий
  • Бездротові можливості
    • Wi-Fi
    • , Bluetooth
  • Клас енергоспоживання
    • G new (C)
  • Діагональ екрану
    • 48"
    Роздільна здатність екрану
    • 3840 x 2160 (4K UHD)
    Тип екрану
    • OLED
    Частота розгортки, Гц
    • 144
  • Роз'єми
    • USB
    • , HDMI
    • , S/PDIF
    • , RJ-45
    • , Антенний вхід
    • , CI
  • Потужність споживання електроенергії, Вт
    • 64 Вт